anne adayı

Bakıcıya mı İhtiyacınız Var?

Bebek, çocuk, hasta ya da yaşlı sevdiklerinizin bakımı için bakıcıya mı ihtiyacınız var? Sizlere en iyi bakıcı hizmetini sunmak ve en kaliteli şekilde sevdiklerinizin bakımı sağlamak için tecrübeli ve yetenekli bakıcılar ile çalışmak sayemizde oldukça kolay.

Bebek, çocuk, yaşlı ve hasta bakımının çeşitli zorlukları mevcuttur. Bu zorlukların en büyük kısmı fiziksel zorluklardır. Her koşulda hasta, yaşlı, çocuk bakabilecek ve özverili şekilde sevdiklerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak bakıcılar bünyemizde sizinle buluşuyor.

Bakıcıya Neden İhtiyaç Duyulur?

Bebek, çocuk, hasta ya da yaşlı sevdiklerinizin bakımı için vaktiniz yoksa ya da evde siz yokken sevdiklerinize bakılmasını istiyorsanız bakıcıya ihtiyaç duyabilirsiniz. Ayrıca özel sağlık durumlarından ya da benzeri durumlardan dolayı da bir bakıcıya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu gibi durumlarda sizlere en iyi bakıcı hizmetini sunmak için çalışıyoruz ve tecrübeli bakıcıları sizlerle buluşturuyoruz.

Peki hangi durumlarda bakıcıya ihtiyaç duyulur?

  • Çalışan aileler bebek ya da çocuklarına gün içinde bakıcılık yapılmasını isteyebilir.

  • Gün içerisinde işi olan aileler bebek ya da çocuklarına bakıcılık yapılmasını isteyebilir.

  • Hasta yakınları bireyin gün içinde ilaç, temizlik ve benzeri bakımının karşılanması için bakıcı isteyebilir.

  • Hasta yakınları hasta kişinin gün içinde ya da yatılı olacak şekilde 7/24 bakımının yapılmasını ve yalnızca kalmamasını isteyebilir, bu durumda da bakıcı hizmeti almak gerekir.

  • Yaşlı yakınları bireylerin tek kalmasını istemiyor olabilir.

  • Yaşlı yakınları, bireyin ihtiyaçlarının ve bakımının karşılanmasını istiyor olabilir.

Bu durumlarda ve daha pek çok farklı durumda bakıcı hizmeti almak gerekebilir. Aileler bebek, çocuk, yaşlı, hasta yakınlarının bakımının ve gün içerisindeki ihtiyaçlarının karşılanmasını istiyor olabilir. Bu durumlarda en tecrübeli, bilgili, ilgili ve özverili bakıcıları sizler ile buluşturmak bizim görevimizdir.

 

Kısacası eğer bir bakıcıya ihtiyacınız varsa sizlere en iyi hizmeti verecek bakıcıyı bulmak bizim işimizdir. Bu durumda da isteğe uygun şekilde eğitimli ve tecrübeli bakıcı alternatifleri sizlere sunulur. Yatılı olacak ya da gün içinde gelip bakım yapacak şekilde Türk ya da yabancı bakıcılar bünyemizde yer alır. Bu hizmet size en uygun şekilde sunulur ve istekleriniz doğrultusunda bakıcı ile bir randevu ayarlanarak talepleriniz ve sorularınız ile alakalı görüşe yapmanız sağlanır.

Bakıcıya ihtiyacınız varsa bünyemizde yer alan deneyimli bakıcılardan hizmet almak ve kolay şekilde sevdiklerinizin güvenle bakımını sağlamak için; Siz de arayarak bizden fiyat alabilir, bakıcılarımız ile görüşerek hizmete dair detaylı bilgi de alabilirsiniz. Aileler ile bakıcı arasında yapılacak olan anlaşmaya göre alınması istenen hizmetin kapsamı değişebilir ve/veya arttırılabilir.